TOP 1 Najdziwniejszy robotyczny odkurzacz posiada Dyson, jednak ma to sens

TOP 1 Najdziwniejszy robotyczny odkurzacz posiada Dyson, jednak ma to sens
Źródło: Dyson, kolaż: Arecenze

Dyson ponownie demonstruje swoją zdolność do przekraczania granic i wprowadza na rynek coś wyjątkowego. Ponadczasowy design, innowacyjne technologie i niekonwencjonalne podejście do codziennych spraw – wszystko to łączy najnowszy robotyczny odkurzacz firmy Dyson 360 Vis Nav. Czy jest on tak wszechstronny jak ustabilizowane modele robotycznych odkurzaczy od konkurencyjnych marek?Najdziwniejszy robotyczny odkurzacz posiada Dyson, jednak ma to sens

Dyson 360 Vis Nav – jak wygląda nowy robotyczny odkurzacz?

Na pierwszy rzut oka ten najnowszy robotyczny odkurzacz Dyson 360 Vis Nav wydaje się być surrealistycznym przedmiotem z filmu science fiction, ale w rzeczywistości jego niezwykły design kryje sensowne i skuteczne urządzenie, którego zadaniem jest ułatwienie nam codziennych czynności domowej konserwacji. W porównaniu do poprzedniego modelu, Dyson 360 Vis Nav obiecuje wyższą moc ssania, lepszą orientację w przestrzeni oraz wiele innych ulepszeń.

Źródło: dyson.cz

Maksymalna moc i czyszczenie nawet wzdłuż ścian

Główną zaletą robotycznego odkurzacza Dyson 360 Vis Nav w porównaniu z konkurencją jest jego mocny silnik zdolny osiągnąć do 110 000 obrotów na minutę. Dzięki temu ten model staje się wielokrotnie bardziej wydajnym urządzeniem w porównaniu z innymi markami. Wysoka moc ssania odkurzacza Dyson jest dodatkowo wzmocniona przez potrójną listwę szczotkową, która radzi sobie z czyszczeniem zanieczyszczeń na praktycznie każdej powierzchni – od twardych podłóg po dywan o wysokim włosiu.

Listwa szczotkowa tego modelu dodatkowo charakteryzuje się pełną szerokością i czyści aż do krawędzi ścian lub mebli. W przeciwieństwie do bocznych zamiataczy konkurencyjnych marek robotycznych odkurzaczy, które zamiatają zanieczyszczenia, Dyson dzięki bocznej listwie je zasysa, rozwiązując jedno z największych wyzwań dla tych sprzątających pomocników. Boczne ssanie jest wystarczająco silne, aby zebrać kurz i zanieczyszczenia aż do ściany.

Źródło: dyson.cz

Pamięta, gdzie był i widzi, gdzie trzeba sprzątać

Dyson wyposażył swoje najnowsze robotyczne nabytki w rodzinie odkurzaczy w 360° wizualną nawigację dla inteligentnego czyszczenia. Dzięki temu odkurzacz ma panoramiczny widok na całe gospodarstwo domowe i wraz z systemem SLAM potrafi przetwarzać informacje z kamery tak, że dokładnie pamięta, gdzie był i wie, gdzie i co należy posprzątać.

Potrafi poruszać się między przeszkodami, a dzięki piezoelektrycznemu czujnikowi, który może być znany z odkurzaczy pionowych Dyson, również wykrywa mikroskopijne cząstki niewidoczne gołym okiem, i w razie potrzeby automatycznie zwiększa moc ssania.

Pasuje do inteligentnego domu

Kolejną zaletą tego robotycznego odkurzacza Dyson 360 Vis Nav jest możliwość sterowania za pomocą mobilnej aplikacji MyDyson, dzięki czemu robot staje się jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika. Oferuje zarówno planowanie czyszczenia, jak i jego późniejszą kontrolę. Ciekawostką jest, że odkurzacz otrzymuje automatyczne aktualizacje oprogramowania przez Wi-Fi, dzięki czemu zawsze masz dostęp do najnowszych funkcji i właściwości.

Dyson – technologiczny szczyt w świecie odkurzaczy

Marka Dyson na rynku sprzętu AGD występuje już od ponad 50 lat. W jej portfolio znajdziesz wiele innowacyjnych produktów do pielęgnacji ciała i domu. Wśród popularnych znajdują się suszarki do włosów i prostownice Dyson, ale także oczyszczacze powietrza. Jednak bez wątpienia za najbardziej znane i najpopularniejsze można uznać odkurzacze, zarówno klasyczne podłogowe, jak i nowoczesne pionowe, które obecnie dominują w ofercie.

Dyson w tej dziedzinie reprezentuje technologiczny szczyt, a jeśli ktoś szuka naprawdę wysokiej jakości odkurzacza, oferta tej marki jest pewnym zakładem. Wszystkie odkurzacze Dyson są napędzane innowacjami i skupione na wydajności. Dyson po prostu zmienił zasady gry i sposób, w jaki postrzegamy utrzymanie domu. Z każdym modelem wprowadza nowe technologie, które obiecują lepszą wydajność lub łatwiejszą obsługę. A efektywny design jest swoistą wisienką na torcie.

Podsumowując: Czy warto kupić Dyson 360 Vis Nav do domu?

Zalety

 • Idealny dla fanów Dyson
 • Sprząta nawet wzdłuż ścian i mebli
 • Cztery tryby mocy
 • 360° wizualna nawigacja dla inteligentnego czyszczenia
 • Automatyczne aktualizacje oprogramowania
 • Higieniczne opróżnianie pojemnika
 • Możliwość połączenia z aplikacją mobilną

Wady

 • Wysoka cena
 • Brak funkcji mopowania
 • Średnia wytrzymałość baterii
 • Brak automatycznego opróżniania pojemnika na zanieczyszczenia
6 000 zł Cena orientacyjna

Rubriky

Dyskusja i poradnia

Zapytajcie o cokolwiek, co was interesuje, a nasi redaktorzy odpowiedzą wam w moderowanej dyskusji. Możecie również doradzić innym lub podzielić się swoim doświadczeniem.

Zadajcie pytanie

Odpowiedzieć na pytanie

Nie znaleźliście odpowiedzi w dyskusji? Zapytajcie, a nasza redakcja znajdzie odpowiedź na praktyczne i interesujące pytania.