Naszym zadaniem jest pomagać
w wyborze produktów

Portal internetowy stworzyliśmy z myślą o ułatwieniu użytkownikom wyboru produktów. Aby nie zgubić się w mnóstwu ofert w Internecie to czasami trudne wyzwanie nawet dla doświadczonych użytkowników.

Nasze testy porównawcze, jasne wyjaśnienie poszczególnych parametrów produktu, szczegółowe artykuły dodatkowe i konkretne ilustracje i rysunki pomogą wam z wyborem odpowiedniego produktu.

Napisz do nas info@arecenzje.pl

Nasz zespół

Jakub Havelka

Jakub Havelka

Założyciel i operator portalu

Jakub, absolwent ekonomii na Politechnice Brneńskiej, od ponad 10 lat zajmuje się biznesem internetowym. Jest miłośnikiem technologii, w których szuka sposobów, aby pomagały ludziom w codziennych zadaniach. Portal Arecenze.cz założył podczas studiów, gdyż irytowała go złożoność wyboru sprzętu AGD na akademik.

Jakub Gulec

Head of testing & Editor

Jakub urodził się w czesko-polskim pograniczu. Ukończył studia z zakresu gospodarki wodnej i budownictwa wodnego. Podczas studiów, jako wiceprzewodniczący Komory Studenckiej Senatu Akademickiego, zdobył doświadczenie w pisaniu i korektach artykułów, a także w obszarze różnych technologii. Od wielu lat pracuje w naszej redakcji, specjalizując się przede wszystkim w tematach technicznych, strukturyzacji i realizacji testów produktów, koordynacji testów i ich postprodukcji.

Tereza Peterkowa

Tereza Peterkowa

Redaktor

Tereza od kilku lat zajmuje się copywritingiem różnorodnych tematów, dzięki czemu zdobyła doświadczenie w wielu dziedzinach. Najbliższe są jej jednak tematy takie jak fitness, outdoor oraz zdrowie i uroda, które są również jej hobby. Poza tym lubi podróżować, a zdjęcia z podróży dzieli się na swoich sieciach społecznościowych.

Lucie Sobotowa

Redaktor

Lucie studiowała matematykę i biologię na Wydziale Nauk Przyrodniczych. Następnie uczyła w gimnazjum, obecnie przebywa na urlopie rodzicielskim. Oprócz opieki nad dwójką małych dzieci jej hobby to dom rodzinny, który wraz z mężem remontuje samodzielnie. Swoje wieloletnie ambicje literackie oswaja pisząc artykuły dla Arecenzje. Woli pisać na tematy związane z mieszkalnictwem, budownictwem i ogrodem.

Kontakt

Skontaktuj się z nami mailowo: info@arecenzje.pl

Dane operatora niniejszego portalu internetowego:

Procontent sp. z o.o.,
Moravské náměstí 127/3,
Brno-město, 602 00 Brno,

REGON: 05978637,
Sygnatura akt: C 99301 przy Sądzie Okręgowym w Brnie.