Nowe AirPods Max 2. generacji: około 2024 roku powinny otrzymać USB-C i inne ulepszenia

Nowe AirPods Max 2. generacji: około 2024 roku powinny otrzymać USB-C i inne ulepszenia

Jeśli czekaliście z nadzieją na nowe AirPods jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, będziecie rozczarowani. Apple zmienia ustalone porządki i nowości będą dostępne dopiero w przyszłym roku. Ale to nie zmienia faktu, że warto przyjrzeć się nadchodzącej nowości.

Wiadomości o nadchodzącej drugiej generacji AirPods Max oferują ciekawe spojrzenie na ulepszenia, które mogą przesunąć te słuchawki jeszcze dalej. Po prawie trzech latach od wprowadzenia pierwszej generacji na horyzoncie jest nowa seria innowacji, która ma potencjał poprawić doświadczenie użytkownika. Co więc możemy oczekiwać od AirPods Max 2?

Więcej niż tylko niezrównana jakość dźwięku! Jakie innowacje oferują nowe AirPods?

Apple zawsze starał się przesuwać granice technologicznych możliwości, a druga generacja AirPods Pro jest znakomitym przykładem tego wysiłku. Ze zwiększoną odpornością na kurz i nowym złączem USB-C do ładowania nie tylko AirPods, ale i innych urządzeń Apple, te słuchawki oferują więcej niż tylko doskonały dźwięk.

Ale przecież, to nadal słuchawki, więc entuzjaści Apple z pewnością ucieszą się, że bezstratny dźwięk z niskim opóźnieniem i chipem Apple Vision Pro dostarcza słuchaczom jakości, detalu i niewiarygodnej szybkości reakcji. To oznacza słuchanie muzyki, które przekracza standardy.

Złącze USB-C dla łatwiejszego ładowania

Apple już dostosował się do trendu przejścia na USB-C i źródła wskazują, że AirPods Max drugiej generacji również będą miały to złącze zamiast obecnego interfejsu Lightning. Ten krok ułatwiłby ładowanie i łączenie z urządzeniami, które już posiadają USB-C.

Bluetooth 5.3 dla stabilniejszego połączenia

Aktualna wersja AirPods Max korzysta z Bluetooth 5.0, ale nowa generacja słuchawek powinna obsługiwać nowocześniejszy Bluetooth 5.3. Ta aktualizacja powinna przynieść stabilniejsze połączenie i poprawić efektywność energetyczną, co mogłoby znacznie poprawić doświadczenie użytkownika.

Rozszerzenie palety kolorów

Ale AirPods to nie tylko słuchawki. Są częścią stylu życia, wizerunku, statusu społecznego. I na pewno nie stracisz tego z nimi. Aktualne AirPods Max są dostępne w kilku kolorach, ale druga generacja mogłaby przynieść jeszcze szerszy wybór kolorów. Konkretne odcienie nie są jeszcze znane, ale rozszerzenie palety kolorów mogłoby przyciągnąć szersze grono klientów.

Chociaż możemy się cieszyć z tych ulepszeń, istnieje kilka specyfikacji, które prawdopodobnie nie pojawią się w drugiej generacji AirPods Max. Źródła wskazują, że prawdopodobnie nie zobaczymy chipu U2 do lokalizacji słuchawek, nowego etui ochronnego ani chipu H2 do adaptacyjnego dźwięku, który ma swoje miejsce w AirPods Pro 2.

Te informacje pochodzą z niepotwierdzonych źródeł, ale Mark Gurman z agencji Bloomberg, znany ze swoich informacji ze świata Apple, jest źródłem tych plotek. Możliwe jednak, że z czasem pojawią się kolejne aktualizacje lub zmiany, dlatego pozostajemy uważni na wszelkie nowe informacje.

Funkcje, które zmieniają zasady gry

Z nadejściem iOS 17 pojawiają się również nowe funkcje dla AirPods Pro. Adaptacyjny dźwięk, który dynamicznie zmienia przepuszczalność i aktywne tłumienie hałasu w zależności od otoczenia, oraz funkcja Wykrywania rozmów, która automatycznie dostosowuje się do głośności i koncentruje się na głosach w bezpośrednim sąsiedztwie użytkownika, wszystko to tworzy zupełnie nowe doświadczenie słuchania muzyki lub czegokolwiek innego, co akurat odtwarzasz w słuchawkach.

Styl życia i ekologiczne podejście

Apple nie skupia się tylko na ulepszaniu technologii, ale także na zmniejszaniu swojego ekologicznego wpływu. Materiały używane do produkcji AirPods Pro są recyklowalne i nie zawierają szkodliwych substancji. Ten nacisk na zrównoważony rozwój i środowisko jest teraz integralną częścią ich filozofii i odróżnia ich od nowych marek, które wchodzą na rynek z Azji.

Rubriky

Dyskusja i poradnia

Zapytajcie o cokolwiek, co was interesuje, a nasi redaktorzy odpowiedzą wam w moderowanej dyskusji. Możecie również doradzić innym lub podzielić się swoim doświadczeniem.

Zadajcie pytanie

Odpowiedzieć na pytanie

Nie znaleźliście odpowiedzi w dyskusji? Zapytajcie, a nasza redakcja znajdzie odpowiedź na praktyczne i interesujące pytania.