3 najlepsze makijaże na sezon studniówkowy 2024: Trendy to kocie oczy, ale także elegancka klasyka

3 najlepsze makijaże na sezon studniówkowy 2024: Trendy to kocie oczy, ale także elegancka klasyka

Sezon balowa zbliża się powoli, więc najwyższy czas zainspirować się makijażem, który będzie modny w tym sezonie. A gdzie wybrać się na bal? Bal odbywa się prawie w każdym mieście i gminie mniej więcej od stycznia do Środy Popielcowej. Niezależnie od tego, czy wybierzesz się na bal do swojego miasta czy regionu, czy też wybierzesz się dalej, zobaczmy, jaki makijaż będzie hitem tego sezonu.

Wyraziste kreski i kocie oczy

Kocie oczy z przedłużonymi kreskami od środka oka aż niemal do brwi są z powrotem w grze. Ponieważ jest to wydarzenie wieczorne, wcale nie musisz się powstrzymywać. Oprócz kresek możesz postawić również na brokat lub inne wyraziste cienie. Oczywistością jest również rozświetlacz pod brwi, który jeszcze bardziej rozjaśni Twój wygląd.

Do wyrazistych oczu powinny dołączyć jaśniejsze usta, ale w sezonie balowym nie ma ograniczeń i śmiało możesz sięgnąć po coś bardziej wyrazistego, jak na przykład ciemnoczerwona lub bordowa szminka. Do tego makijażu wystarczy dodać sztuczne rzęsy, wyczesać brwi i nie popełnisz błędu również z wygładzonymi włosami.

Makijaż w stylu serialu Euforia

Hitem tego i ubiegłego roku był makijaż, który używały bohaterki serialu Euforia. Zawierał on przede wszystkim brokat, kolorowe kreski i samoprzylepne kamyczki, perełki i emaliki. Taki makijaż można dopasować do bezbarwnego lub różowego błyszczyka do ust. Możesz dodać również rozświetlacz, zarówno pod brwi, jak i na kości policzkowe.

Neutralny makijaż dla mniej odważnych

Jeśli wolisz trzymać się przy ziemi i nie eksperymentować z wyrazistym makijażem, możesz wybrać neutralne tony. Wystarczy, jeśli obetniesz oczy ciemną kredką, dodasz beżowy lub jasnoróżowy cień do oczu, który aplikujesz do zaniknięcia. Odważniejsi mogą wybrać też trochę brokatu. Potem wystarczy dodać tusz do rzęs lub sztuczne rzęsy, nude szminkę lub błyszczyk, trochę bronzera pod kości policzkowe i jesteś gotowy, by wyruszyć.

Rubriky

Dyskusja i poradnia

Zapytajcie o cokolwiek, co was interesuje, a nasi redaktorzy odpowiedzą wam w moderowanej dyskusji. Możecie również doradzić innym lub podzielić się swoim doświadczeniem.

Zadajcie pytanie

Odpowiedzieć na pytanie

Nie znaleźliście odpowiedzi w dyskusji? Zapytajcie, a nasza redakcja znajdzie odpowiedź na praktyczne i interesujące pytania.